Orange and Coconut

O Dulce

Jesteśmy pracownią cukierniczą zajmująca się produkcją ciast i tortów zarówno dla kawiarni i cukierni, jak i klientów indywidualnych. Nasza pracownia zlokalizowana jest w Sopocie. Zależy nam na tym, abyście tak jak i my, czerpali przyjemność ze słodkości, które tworzymy. Chcemy zaproponować Wam nowe spojrzenie na tradycyjne cukiernictwo jak i zaskoczyć Was nowoczesnymi deserami. 

Co oznacza hiszpańskie 

słowo Dulce?

przymiotnik - słodki

rzeczownik - słodycz, deser

Nazywam się Kacper Barzyk.

Założyciel & Główny cukiernik

Od rozpoczęcia swojej przygody z cukiernictwem marzyłem o miejscu, w którym będę mógł tworzyć torty i ciasta, których jedzenie sprawia mi radość i przyjemność.

Dulce to pracownia cukiernicza, w której realizuję to marzenie i mogę się nim podzielić z innymi. 

Doświadczenie zdobywałem w Kijowie, Barcelonie oraz Meksyku, i teraz czuję, że jestem gotów, aby zaproponować Wam uczciwe oraz smaczne produkty.  W Dulce chcę podzielić się z Wami moim spojrzeniem na cukiernictwo.

Poznaj nas

Ideologia Dulce


Chcemy, aby Dulce było przede wszystkim kojarzone z jakością. Produkty, na których pracujemy są przez nas starannie dobierane. Masło zamawiamy od małej rodzinnej serowarni, która rzemieślniczo wytwarza swoje produkty. Jaja z wolnego wybiegu oraz mleko prosto od krowy pochodzą z  gospodarstwa rolnego na Pomorzu, natomiast mąkę kupujemy bezpośrednio z młyna w Gdańsku. Te wszystkie, zdawać by się mogło detale sprawiają, że końcowy produkt jest unikatowy i na tym nam właśnie zależy. 
 

© 2020 by Kacper Barzyk